Denizli Soymaç Isıtma ve Soğutma, yılların deneyim ve tecrübesi ile müşterilerine hizmet sunmaktadır. Güler yüzlü personeli, teknik donanımlı yetkin ekibi ile Soymaç Isıtma - Soğutma ve Klima beklentilerinizin üzerinde hizmet sunmak amacındadır.

KLİMA SATIŞ HİZMETİ

Günümüzde konfor artık bir lüks olarak değil, hem sağlık hem de insancıl bir yaşam için gereklilik olarak görülmektedir. Gelişen teknoloji ve düşen maliyetler artık bizlere daha iyiye daha ekonomik olanaklar ile sahip olma imkanı tanımaktadır.
Denizli Soymaç Klima özellikle klima tercihinde yapılan hatalara karşı müşterilerine sunduğu ön bilgilendirme ve keşif sistemi ile sizin için gerekli cihazı optimum olarak seçer ve size önerir. Böylece gereksiz enerji sarfiyatında kurtulmuş olur ve yaşam alanlarınız için en uygun klimayı satın alırsınız.

KLİMA SERVİS VE MONTAJ HİZMETİ

Her teknolojik cihaz gibi klimalar da bakımları zamanında yapılmadığında ya da dış etkenleden dolayı arıza yapabilir. Soymaç Isıtma - Soğutma ve Klima yerinde teşhis hizmeti ile klimanızın problemi konusunda ön kontrolleri yapar ve size sunduğu çözümlerden sonra onarım işlemini gerçekleştirir.

KLİMA BAKIM HİZMETİ

Klimalar periyodik bakım gerektiren cihazlardır. Sıradan bir elektrikli cihazdan öte, içerdiği soğutucu akışkan nedeni ile bakıma ihtiyaç duyar. Bunun dışında soluduğunuz hava klimanızdan geçerek ciğerlerinize girecektir. Görevini tam olarak yerine getiremeyen, filtreleri eskimiş veya kirlenmiş klimalar sağlık açısından da oldukça sakıncalıdır.

Klimanızda hiç bir arıza olmasa dahi 6 - 8 aylık periyotlarla bakım ekibimizden yardım isteyiniz. Soğutucu akışkan miktarı, basıncı ölçümleri ve ilaveleri, filtre temizliği ve kanatçıkların temizlenmesi gibi teknik bakım ve temizlik hizmetimizden yararlanarak klimanızın ömrünü uzatabilirsiniz.

BEYAZ EŞYA TAMİR - BAKIM

Denizli ve ilçeleri başta olmak üzere özel servis araçlarımızla beyaz eşya tamir ve bakım hizmetlerimizle de sizlerleyiz. Her marka buzdolabı, soğutucu, ısıtıcı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi tamir ve bakım hizmetlerinizi özenle gerçekleştiriyoruz.

Günlük yaşamın vazgeçilmez cihazlarından beyaz eşyalarınızın sorunsuz çalışması için onu emin ellere teslim edin.

KLİMA BORU TESİSATI

Klimaların giderek her yaşam alanı için bir gereklilik haline gelmesi, özellikle yeni inşa edilen binalarda merkezi ve gizli klima boru hatlarının tesisini gündeme getirmiştir. Soymaç Isıtma - Soğutma - Klima, bu konuda sizlere farklı öneri ve çözümler sunuyor.

Dilerseniz inşaat aşamasındaki binanıza gizli borulama sistemi ile klima hattı çektirebilir ve daha sonra oluşacak kötü görüntüleri henüz bina yapım aşamasında iken yok edebilirsiniz. Böylece dekoratif açıdan kötü görüntü yaratan boru hatları göze görünmeyecektir.

Son derece üstün malzeme kullanarak gerçekleştirilen boru tesisat hizmetinde sonradan problem görülme olasılığı yok denecek kadar azdır.